Fakulta rybářství a ochrany vod JU vypisuje výběrová řízení na obsazení pozic Odborný/ná referent/ka personální a manažer/ka mezinárodních projektů.

Srdečně Vás zveme na Cestovatelskou přednášku Na cestě, která proběhne ve středisku MEVPIS Vodňany v sobotu 21. 1. 2017 od 14 hodin.

Srdečně Vás zveme na zasedání Vědecké rady FROV JU, které proběhne 20. 1. 2017 v 10,50 hod. a jehož součástí bude i habilitační řízení MSc. Boryse Dzyuby, Ph.D.

Středisko MEVPIS Vodňany otevírá další semestr jazykových kurzů. Nabídku naleznete zde.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 3. týden roku 2017 tento program.

V pondělí 23. ledna 2017 od 12:00 hod. se ve velkém přednáškovém sále MEVPIS Vodňany (Na Valše 207) uskuteční semináře doktorandů oboru Rybářství.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU Vás srdečně zve na konferenci Toxicita a biodegradabilita odpadů a látek významných ve vodním prostředí.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU vyhlásila další ročník Mezinárodních letních škol.