Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice odborného pracovníka v biologických oborech.

Ve dnech  7. – 15. 6. 2017 proběhly na FROV JU státní závěrečné zkoušky (SZZ) studentů bakalářského studijního oboru Ochrana vod a oboru Rybářství.

Ve spolupráci s Výzkumným ústavem živočišné výroby a Zařízením služeb MZe představoval Jan Kašpar a Josef Vobr výrobky z ryb.

Nové číslo časopisu Rybníkářství můžete stáhnout zde.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 24. týden roku 2017 tento program.

Včera (8. 6. 2017) pracovníci Genetického rybářského centra FROV JU poprvé v ČR vytřeli severoamerický druh jesetera bílého (Acipenser transmontanus).

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 21. - 23. týden roku 2017 tento program.

Dne 1.6.2017 vyšla tisková zpráva, týkající se výsledku VaV na  FROV JU. TZ si můžete přečíst zde