Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Ústav akvakultury a ochrany vod vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice vědeckého pracovníka – hydroponie,

V termínu 1. – 10. 8. 2017 probíhá na středisku MEVPIS Vodňany, FROV JU, porada Českých drah, a. s.

Vodu považujeme za něco samozřejmého. Nezačneme-li o ni ale pečovat tak, jak si zaslouží, za pár let se budeme muset potýkat s následky… Rozhovor si můžete poslechnout zde.

Ve dnech 2. – 28. 7. 2017 proběhl na Nových Hradech 16. ročních tradičních letních škol.

Ve dnech 10. – 21. 7. 2017 se do Vodňan na středisko MEVPIS vrátili pedagogové mateřských škol, aby se zúčastnili 3. Letní školy PF JU.

Během 4 týdnů Mezinárodních letních škol 2017 studenti zúročili nabyté zkušenosti své pilné práce na projektech a prezentovali výsledky svých výzkumů v rámci závěrečných prezentací.

Pro studenty 1. ročníků JU je připraven již 4. Seznamovák JU. Veškeré potřebné informace naleznete zde.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 29. a 30. týden roku 2017 tento program.