Srdečně Vás zveme na letošní první JAZZpiknik, který se koná na Úhoří stezce 3. 7. 2018 od 17 hodin. Těšíme se na Vás...

Kniha Mokřady – Ekologie, ochrana a udržitelné využívání, na jejímž vzniku se autorsky podíleli i Ing. Martin Bláha Ph.D. a Ing. Jano Regenda, Ph.D., obdržela cenu Josefa Hlávky.

Knihovna FROV JU ve Vodňanech bude uzavřena v čase 2. - 13. 7. 2018.

Ve dnech 1. – 27. 7. 2018 budou na Nových Hradech probíhat tradiční letní školy.

Dne 21. 6. 2018 proběhly v budově MEVPIS FROV JU slavnostní promoce našich absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 26. týden roku 2018 tento program.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Vodňany připravila na 25. týden roku 2018 tento program.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU hledá nové zaměstnance, bližší informace o pozicích najdete zde.