V rámci zahraniční služební cesty konané od 1. do 9. dubna 2017 navštívil Borys Dzyuba francouské zemědělské výzkumné středisko pro mezinárodní rozvoj, Institutu evoluční vědy v Montpellier.

Od 1. do 31. března 2017 jsem byl na pracovní stáži na katedře ekohydrologie v Leibniz-Institute of Freshwater Ecology and Inland Fisheries.

Od 19. do 20. března 2017 jsem společně s Tomášem Policarem navštívil Univerzitu v Lublinu (Polsko).

Dne 31.3. navštívili Ing. Petr Císař, Ph.D. a Prof. Dalibor Štys, CSc. Krems, Rakousko.

Dne 24. 3. 2017 doc. Zdeněk Adámek, dr. Jiří Koleček a Vojtěch Havlis jednali se zástupci Verein für Fisch- und Gewässerökologie v rakouském Schremsu.

Ve dnech 7. až 9. března 2017 jsme se zúčastnili setkání ve městě Carrick on Shannon.

Ve dnech 17. až 18. 3. 2017 jsem navštívil jeden z největších velkoobchodů s tropickými rybami Aquarium Dietzenbach za účelem nákupu experimentálních jedinců.

Ve dnech 26. - 28. března jsme se spolu s panem děkanem zúčastnili výročního setkání evropského projektu INAPRO ve Waren v Německu.