Ve dnech 14. - 15. 2.2019 jsem absolvoval služební cestu do Marjossu na jedno z pracovišť fy. Fischzucht Rhönforelle.

Zástupce FROV JU/CENAKVA Vladimír Žlábek se zůčastnil zasedání DANUBIUS-PP, které se konalo 7. - 9. března na Bulharské akademii věd v Sofii.

26. 2. 2019 se MSc. Ganna Platonova, MSc. Kirill Lonhus a MSc. Ali Ghaznavi zúčastnili 7. setkání řešitelů projektu Kompetenzzentrum MechanoBiologie in Regenerative r Medizin (registrační číslo projektu ATCZ133).

Ve dnech 12. - 17. ledna 2019 jsem se společně s prof. Daliborem Štysem zúčastnila zimní školy INTERREG-TERMIS v rakouském Radstadtu.

Dne 23. února 2019 jsem navštívil jeden z největších veletrhů se zaměřením na myslivost a rybářství ve střední Evropě Die Hohe Jagd & Fischerei v Salzburgu.

Zúčastnil jsem se třídenní konference "25. mezinárodní konference ISCB (ISCBC-2019) o trendech v chemických a biologických vědách: dopad na zdraví a životní prostředí".

Jihočeská univerzita (Fakulta rybářství a ochrany vod) provedla 13. a 18. února výlet do Rakouska s cílem shromažďovat řasy a rotifery.

Ve dnech 11. - 12. února Oleksandr Malinovskyi a Jiří Křišťan navštívili Research Institute for Fisheries and Aquaculture NAIK HAKI v maďarském Szarvaši.