Ve dnech 13. a 14. 2. 2018 jsem na Slovensku navštívil Spojenou střední školu v Ivanke pri Dunaji. Tato střední škola jako jediná svého druhu na Slovensku vyučuje studijní maturitní obor „Rybářství“. Cílem cesty bylo představit studentům 4 ročníku aktivity FROV JU a především možnosti jejich dalšího studia v Českých Budějovicích. Studenti a odborní pracovníci školy byly rovněž pozvání na týdenní vzdělávací pobyt plánovaný na červen a září 2018. S prezentací fakulty mi pomohl a vlastní pohled na studium na FROV JU sdělil rovněž náš absolvent kombinovaného studia Ing. Martin Šindler z Bratislavy. V rámci cesty jsem navštívil Ministerstvo zemědělství SR a jednal o možnostech vzájemné spolupráce na poli vzdělávání a odborného poradenství.