Fakulta rybářství a ochrany vod
CZ GB
pro zájemce o studium Pro studenty Pro zaměstnance Pro veřejnost eShop
VÚRH ÚA ŠKS MEVPIS
Aktuality - úvodní stránka
Jihočeská univerzita
Informace o fakultě
Struktura fakulty
Úřední deska
Projekty na fakultě
Zahraniční vztahy
 
 
 
 
 
 
 
 
otevřeno pro veřejnost
 
čtvrtek 9:00 - 17:00
 
   
   
  
 
 

 

 

 


počítadlo.abz.cz

ORIENTAČNÍ EXPRESS 2012
Probíhá od 8. do 14. října 2012. Akce NEJEN pro studenty 1. ročníků. Koncerty, divadelní představení, promítání filmů, výstavy. Program na www.vitani-prvaku.cz. Zahájení 8. 10. 2012 v 17 hodin na náměstí Přemysla Otakara II. V Českých Budějovicích.
Celý článek...
 
Praxe v rybářství a rybnikářství KREBA - FISCH GmbH (Německo)
Ve dnech 30.7. – 17.8. 2012 jsme v Německu absolvovali provozní praxi na rybářství a rybnikářství KREBA - FISCH GmbH, nacházející se v oblasti Oberlausitzer Heide - und Teichlandschaft (biosférická rezervace UNESCO) a v oblasti Niederspreer Teichgebiet (přírodní rezervace) severovýchodně od města Bautzenu. Podnik se skládá ze čtyř propojených středisek s celkovou společnou rybniční plochou 1700 ha a počtem 250 rybníků. Největší rybník zaujímá plochu 80 ha.
Celý článek...
Napsal Bc. David Janošík a Bc. Tomáš Blinka   
 
Zpráva ze služební cesty do USA
V průběhu 10-denního pobytu v USA se Doc. Ivana Kutá Smatanová, Ph.D., Michal Kutý, Ph.D. a Mgr. Oksana Degtjarik, setkali s Prof. Jannette Carey (University of Princeton) v New Yorku a zúčastnili se mezinárodní konference ICCBM14, která se konala v americkém Huntsville (Alabama) do 30. září 2012.
Celý článek...
Napsal doc. Mgr. Ivana Kutá Smatanová, Ph.D.   
 
Výstava Náš chov 2012
Ve dnech 4.-7. října jsem prezentoval FROV JU a CENAKVu na tradiční výstavě Náš chov v Lysé nad Labem. Na žádost Výzkumného ústavu živočišné výroby, v.v.i. jsem rovněž dovezl akvárium s jesetery malými a kapry (Třeboňský šupináč) zahrnuté do genových zdrojů.
Napsal Ing. Václav Nebeský   
 
Lidé a ryby
28. září jsme s Ing. Pavlem Vejsadou, Ph.D., Ing. Pavlem Hartmanem, CSc. a doc. Ing. Zdeňkem Adámkem, CSc. navštívili rakouskou Weitru, kde se konala konference „Lidé a ryby“ („Mensch & Fisch“). Zaznělo zde několik zajímavých příspěvků zástupců rakouských ministerstev a podniků. Velice zajímavá byla prezentace Dr Konrada Blaase o současné produkci ryb v Rakousku. Překvapivá byla informace, že celková roční produkce kapra je pouze 750 tun.
 
 

 

Napsal Ing. Václav Nebeský   
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Další > Konec >>

Joomla SEO powered by JoomSEF