Fakulta rybářství a ochrany vod
CZ GB
pro zájemce o studium Pro studenty Pro zaměstnance Pro veřejnost eShop
VÚRH ÚA ŠKS MEVPIS
Aktuality - úvodní stránka
Jihočeská univerzita
Informace o fakultě
Struktura fakulty
Úřední deska
Projekty na fakultě
Zahraniční vztahy
 
 
 
 
 
 
 
otevřeno pro veřejnost
 
čtvrtek 9:00 - 17:00
 
   
   
  
 
 

 

 

 


počítadlo.abz.cz

Tisková konference U Beránka byla mediálně úspěšná

Tisková konference konaná 11. prosince 2012 v Domě u Beránka představující kapra se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin, měla velice kladný ohlas v médiích. Články a reportáže se objevily např. v Právu, Deníku, MF Dnes, dále na internetu v rozhlase i v televizi. Některé odkazy a články najdete zde:

Napsal Ing. Václav Nebeský   
 
Česká ichtyologická konference 2012
Ve dnech 24. - 26. října 2012 se v Červené nad Vltavou konala tradiční vědecká ichtyologická konference se zahraniční účastí. Konference byla pořádaná Hydrobiologickým ústavem Biologického centra AV ČR, v.v.i. v Českých Budějovicích a Ichtyologickou sekcí České zoologické společnosti.
Celkem bylo prezentováno 30 ústních a 20 posterových sdělení. Program konference, v rámci fóra celebrit, zahájily vyžádané příspěvky prof. Hensela, prof. Guziura, prof. Dykové a prof. Pivničky.

 

Celý článek...
Napsal prof. Ing. Jan Kouřil, Ph.D. a Ing. Markéta Prokešová   
 
Cesta do Ruska v rámci končícího projektu KONTAKT
Zleva: prof. Komisarov, autor, rektor univerzity v Tyumeni prof. Abramov, ředitel ústavu Gosrybcentr prof. Litviněnko Zařízení pro separaci živých jikerVe dnech 22. – 29. listopadu 2012 jsem navštívil výzkumné rybářské ústavy VNIRO v Moskvě a Gosrybcentr v Tyumeni (západní Sibiř). V obou partnerských institucích jsem přednesl přednášky o českém rybářství a FROV JU, včetně informace o možnosti doktorského studia rybářství.
Zájem o studium na FROV JU projevily celkem tři osoby. Poté jsem přednesl dvě přednášky studentům magisterského studia rybářství na Zemědělské univerzitě v Tyumeni. Vedoucí představitelé VNIRO Moskva a Gosrybcentr Tyumeń mají zájem o pokračování dosavadní spolupráce, včetně účasti v nově připravovaných společných projektech KONTAKT.
Celý článek...
Napsal prof. Ing. Jan Kouřil, Ph.D.   
 
Prodej Omega 3 kapra v Praze
O Vánočních svátcích úspěšně probíhá prodej omega-3 kaprů z produkce FROV JU. Ty lze v Praze zakoupit na čtyřech místech ve speciálních prodejních stáncích. Stánky lze snadno rozpoznat, neboť jsou označeny logem ryby a srdce a jsou vyrobeny v grafickém stylu omega-3 kapra. Zároveň nás těší velký zájem kupujících, kteří si prodejní místa vyhledávají a neváhají si pro našeho omega-3 kapra přijet i ze vzdáleného okolí Prahy. Registrujeme také zájem nových odběratelů na nákup části naší budoucí produkce omega-3 kapra v roce 2013 a jeho prodej do dalších měst, např. do Ostravy či Přerova.
Napsal Ing. Václav Nebeský   
 
Omega-3 kapři míří na vánoční stůl
Omega-3 kapra, v jehož mase je garantován zvýšený obsah zdraví prospěšných omega-3 mastných kyselin, si můžete koupit ke štědrovečerní večeři.
Bude k dostání v Praze na 4 prodejních místech:
•    u stanice metra Flóra,
•    u obchodního domu Centrum na Spořilově,
•    před Metropolí Zličín a
•    na Strossmayerově náměstí,
v Českých Budějovicích v naší fakultní prodejně na Husově ulici a
ve Vodňanech v Genetickém rybářském centru (rybí líheň).
Napsal Pavlína Nováková   
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Další > Konec >>

Joomla SEO powered by JoomSEF