Fakulta rybářství a ochrany vod
CZ GB
pro zájemce o studium Pro studenty Pro zaměstnance Pro veřejnost eShop
VÚRH ÚA ŠKS MEVPIS
Aktuality - úvodní stránka
Jihočeská univerzita
Informace o fakultě
Struktura fakulty
Úřední deska
Projekty na fakultě
Zahraniční vztahy
 
 
 
 
 
 
 
 
otevřeno pro veřejnost
 
čtvrtek 9:00 - 17:00
 
   
   
  
 
 

 

 

 


počítadlo.abz.cz

Rozloučení s Ing. Martinem Hulákem, Ph.D.
Naposledy jsme se rozloučili v sobotu 13.10.2012 s našim kolegou, kamarádem a spolupracovníkem Ing. Martinem Hulákem, PhD. v jeho rodné Šoporni u Bratislavy na Slovensku. Pietního aktu se z fakulty zúčastnil O.Linhart, P. Kozák, M. Flajšhans, T. Randák, M. Bláha, M. Rodina, I. Samková a M. Havelka. Čest jeho památce, nezapomeneme.
Napsal prof. Ing. Otomar Linhart, Dr.Sc.   
 
Reportáž o spotřebě drog v Českých Budějovicích na TV Nova
Dne 16. 10. 2012 odvysílala TV Nova v pořadu Víkend reportáž, jež odhalila, spotřebu drog v Českých Budějovicích. V reportáži hovoří o svém výzkumu Mgr. Roman Grabic, Ph.D. z Laboratoře environmentální chemie a biochemie, Fakulty rybářství a ochrany vod JU.
Celou reportáž zhlédněte zde
Napsal Zuzana Dvořáková   
 
Stáž v Irsku
Ve dnech 8.10. – 14.10.2012 jsem navštívil Irish Sea Fisheries Board (BIM), respektive jejich pracoviště Seafood Development Centre (SDC) v Clonakilty v Irsku. V rámci této organizace jsem navštívil špičkově vybavené pracoviště na kompletní zpracování ryb včetně uzení, tlakového vaření a nejmodernějších způsobů balení, které zároveň slouží jako výukové prostory pro Irské rybáře a farmáře.
Celý článek...
Napsal Ing. Václav Nebeský   
 
Japonské studentky v laboratoři fyziologie reprodukce
Na základě bilaterální smlouvy s Fakultou rybářských věd Hokkaido University přijely na 10 měsíční výměnný pobyt dvě japonské studentky – Eriko Sawada a Yuka Tomabechi, které budou absolvovat praxi v Laboratoři fyziologie reprodukce a Laboratoři environmentální chemie a biochemie, indivuálně navštěvovat kurzy a přednášky.
Napsal Lucie Kačerová   
 
Zpráva z cesty do Malajsie
Během 16. 9. 2012 až 6. 10. 2012 jsem navštívil Malajskou univerzitu v Perlis, kde jsem dle dohody s děkanem Fakulty rybářství a ochrany vod (Prof. Ing. Otomar Linhart DrSc) představil Fakultu rybářství a ochrany vod z Jihočeské university v Českých Budějovicích Fakultě rybářství Univerzitě v Perlis, v Malajsii.
Celý článek...
Napsal Prof. Dr. Ali Hussain Reshak   
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Další > Konec >>

Joomla SEO powered by JoomSEF