Fakulta rybářství a ochrany vod
CZ GB
pro zájemce o studium Pro studenty Pro zaměstnance Pro veřejnost eShop
VÚRH ÚA ŠKS MEVPIS
Aktuality - úvodní stránka
Jihočeská univerzita
Informace o fakultě
Struktura fakulty
Úřední deska
Projekty na fakultě
Zahraniční vztahy
 
 
 
 
 
 
 
otevřeno pro veřejnost
 
čtvrtek 9:00 - 17:00
 
   
   
  
 
 

 

 

 


počítadlo.abz.cz

Zpráva z cesty do Německa (Osnabrück)

Od 21.11. do 22.11. 2012 jsem měl možnost s investiční skupinou kolem manželů Zabadanových navštívit německou intenzivní farmu produkující candáta obecného v Osnabrücku. V rámci této návštěvy jsme společně s německými partnery diskutovali o investičních nákladech, biologických a ekonomických aspektech intenzivního chovu candáta obecného s cílem dále rozvinout intenzivní akvakulturu tohoto druhu  v ČR.
Napsal doc. Ing. Tomáš Policar, Ph.D.   
 
Nový profesor na naší fakultě
Doc. RNDr. Dalibor Štys, CSc., převzal v pátek 16. listopadu 2012 ve Velké aule pražského Karolina spolu s dalšími 49 novými profesory od prezidenta republiky jmenovací dekret. Prof. Štys, bývalý dlouholetý ředitel Ústavu fyzikální biologie, byl jmenován na návrh Vědecké rady Strojní fakulty Českého vysokého učení technického v Praze profesorem v oboru aplikovaná fyzika. Ke jmenovaným měl projev prezident Václav Klaus a ministr školství Petr Fiala.
Gratulujeme
Napsal Ing. Markéta Heroutová   
 
Spomech Workshop 2012
Ve dnech 19.11. až 22.11. jsme se zúčastnili Autumn School On Parallel Solution of Large Engineering Problems a Spomech Workshop 2012: Supercomputing and computational solid and fluid mechanics na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v ostravě. 

Celý článek...
Napsal Ing. Jan Urban, Ph.D.   
 
5 + 2 dny: Rybáři platí studentům tisíce měsíčně
V regionálním týdeníku 5 + 2 dny vyšel článek představující systém výplaty mimořádných stipendií pro nadané studenty na FROV JU.
Napsal Pavlína Nováková   
 
Prezentace EK k přípravě programů pro období 2014-2020
Dne 22.11.2012 jsem se zúčastnil Prezentace pozice evropské komise k přípravě Dohody o partnerství a programů v České republice pro programové období 2014-2020. Prioritou bude podpora vzdělávání, výzkumu, inovací a jejich zavádění do praxe.

Celý článek...
Napsal doc. Ing. Pavel Kozák, Ph.D.   
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Další > Konec >>

Joomla SEO powered by JoomSEF