V termínu 7. - 10.10. 2019 se zaměstnanci FROV JU zúčastnili evropské konference „Aquaculture Europe 2019“.

V rámci programu Erasmus+ mi bylo umožněno odjet na pracovní stáž do dánské firmy AquaPri.

Ve dnech 1. 10. – 11. 10. 2019 se Vladimír Žlábek a Michal Hojdekr zúčastnili školení zaměřeného na rozvoj strategických směrů spolupráce v Bac Ninh ve Vietnamu.

Naše fakulta mi poskytla privilegium strávit první říjnový týden v Biothesan S.L.U. v Ubeda ve Španělsku.

Ve dnech 6.-10. října jsem prezentoval FROV JU na fakultním stánku na mezinárodní Trade Show Aquaculture Europe  v Berlíně.

V termínu 6. - 7. černa 2019 proběhlo společné vzorkování různých druhů jeseterů se dvěma výzkumnými týmy.

Účast na Vědecké mezinárodní radě v Leibniz-Institute of Freshwater Ecology and Inland Fisheries (IGB) v Berlíně, která se konala od 7. do 8. října 2018.

Díky programu interní výzva jsem od 23. 8.  do 29. 8. 2019 navštívila Qingdao Institute of Bioenergy and Bioprocess Technology v Číně.