Spolu s mými kolegy z Laboratoře reprodukční fyziologie, Laboratoře zárodečných buněk a Laboratoře intenzivní akvakultury jsme se zúčastnili konference s názvem “7th International Workshop on the Biology of Fish Gametes“, která se konala ve dnech 2. 9. - 6. 9. 2019 ve francouzském městě Rennes. Konference se zúčastnili známí vědci a studenti z různých zemí. Měli jsme spoustu ústních i poster prezentací. Profesor Jacky Cosson zavzpomínal na profesora Rolanda Billarda v projevu „Obituary Roland Billard“. Gratulujeme doktorandovi naší fakulty, Romanu Fraňkovi, který získal první cenu v ústní prezentaci a druhou v poster prezentaci.

Ústní prezentace za FROV JU měli: Jacky Cosson, Fabio Herrera, Roman Franěk, Khanzai Baloch Abdul Rasheed, Sergii Boryshpolets, Vitaliy Kholodnyy, Borys Dzyuba.

Posterové prezentace za FROV JU měli: Tomáš Tichopád, Martin Pšenička, Xin MiaoMiao, Roman Franěk, Xuan Xie, Michaela Fučíková, Mujahid Ali Shah, Viktoriya Dzyuba, Olga Bondarenko, Yu Cheng, Swapnil Gorakh Waghmare, Azin Mohagheghi Samarin, Deepali Rahi.