Za přispění k tvůrčí činnosti FROV JU bylo v měsíci únoru roku 2021 přiznáno prémiové stipendium následujícím studentům:

V Katolickém týdeníku 8 vyšel článek, ve kterém své poznatky předává i náš kolega Ing. Eduard Levý z Prodejny ryb a rybích výrobků ÚAOV FROV JU. Článek si můžete přečíst zde.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích má nový e-shop. Prohlédnout si ho a nakupovat na něm můžete zde.

V úterý 2. března 2021 od 8:00 hod. se uskuteční on-line seminář doktorandů studijních programů Rybářství a Ochrany vodních ekosystémů prostřednictvím MS Teams.

V souvislosti s řešením projektu ATCZ221/Algae4Fish jsme vytvořili atraktivní videoprofil. Více si můžete přečíst v článku či zhlédnout video zde.

Vyhlášení volby kandidáta na funkci děkana FROV JU pro funkční období od 1. 12. 2021 do 30. 11. 2025.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU hledá nové zaměstnance, bližší informace o pozicích najdete zde.

Je nám potěšením oznámit, že náš kolega Phillip Haubrock, jenž se zaměřuje na biologické invaze ryb a korýšů, vyhrál v letošním roce prestižní Pamětní cenu Francesci Gherardi.