Představujeme Vám krátký videoprofil, kterým budeme prezentovat projekt ATCZ221/Algae4Fish v rámci Dne evropské spolupráce 2021 (EC-Day) široké veřejnosti.

Jak prožívá ČAS ryba nebo rak? V jakém rytmu tančí v krajině říční niva? O kolik rychleji vyroste paprika v akvaponickém skleníku než na zahrádce?

Hydrobiologický ústav Biologického centra AV ČR, v.v.i. pořádá dne 14. 10. 2021 od 12:30 hod. (v přednáškovém sále ústavu, Na sádkách 7, České Budějovice) seminář Ekologie dravých druhů ryb.

Projekt ImageHeadstart ATCZ215 spojil čtyři velmi zkušené partnery.

Naše fakulta připravila pro magisterské studenty nový předmět Marine Aquaculture.

V zářijovém čísle časopisu Rybářství vyšel článek o praxi v akvaponickém skleníku od našeho studenta Jakub Kocoura.

Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický ve Vodňanech oslavil sto let své existence.

Ve středu 15. 9. 2021 proběhnou ve velké zasedací místnosti FROV JU Vodňany (Zátiší 728), obhajoby disertačních prací.