V souvislosti s vývojem aktuální situace si Vás dovolujeme informovat o zrušení veškerých akcí na MEVPISu, a to prozatím do konce března 2020.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU hledá nové zaměstnance, bližší informace o pozicích najdete zde.

Dne 4. 3. 2020 se uskutečnilo setkání vedení FROV JU s prezenčními studenty vyšších ročníků bakalářského stupně studia a prezenčními studenty magisterského studia.

Mezinárodní astakologická asociace a Fakulta rybářství a ochrany vod JU jakožto hostitelská instituce Vás srdečně zvou na XXIII. Mezinárodní astakologickou konferenci, která proběhne 29. 6. -  3. 7. 2020 v Hluboké nad Vltavou.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU Vodňany připravila na 10. týden roku 2020 tento program.

Za přispění k tvůrčí činnosti FROV JU bylo v měsíci únoru roku 2020 přiznáno prémiové stipendium následujícím studentům:

Fakulta rybářství a ochrany vod JU Vodňany připravila na 9. týden roku 2020 tento program.

Česká limnologická společnost a FROV JU Vás srdečně zvou na XVII. Českou rybářskou a ichtyologickou konferenci, která proběhne 3. - 5. 11. 2020 ve Vodňanech.