Ve dnech 11. – 12. 9. 2020 se naše fakulta zúčastnila městských slavností v Táboře, tzv. Táborských setkání.

Díky aktivní spolupráci naší fakulty s Hokkaido University bylo 29. 6. 2020 podepsáno prodloužení Smlouvy o spolupráci na dalších pět let.

Slavnostní promoce a imatrikulace nových studentů se uskuteční ve středu 7. 10. 2020 v budově střediska MEVPIS, Na Valše 207 ve Vodňanech.

Státní doktorské zkoušky a obhajoby disertačních prací.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU hledá nové zaměstnance, bližší informace o pozicích najdete zde.

Přečtěte si článek s naším kolegou Mgr. Tomášem Korytářem, Ph.D., který vyšel 3. 9. 2020 v Lidových novinách. Ke stažení zde.

V prvních dvou srpnových týdnech (3. – 7. 8. 2020, 10. – 14. 8. 2020) proběhly ve vodňanském MEVPISu dva turnusy dětské univerzity Fakulty rybářství a ochrany vod JU.

Pátý díl série popularizačních článků Bořka Drozda a Pavla „Bobrmana“ Vohralíka věnovaných lovu kapra ve sportovních revírech vyšel nyní v zářijovém čísle časopisu Rybářství.