S blížícími se Vánocemi přišla i doba příprav na vánoční distribuci kaprů.

Fakulta rybářství a ochrany vod JU hledá nové zaměstnance, bližší informace o pozicích najdete zde.

Ve dnech 4. a 5. listopadu 2020 se uskutečnil 17. ročník tradiční Rybářské a ichtyologické konference, která se však konala netradičně on-line formou.

Spolek Transfera.cz, jenž sdružuje kanceláře transferu technologií ze všech českých univerzit, vysokých škol a ústavů AV ČR připravil ve spolupráci s agenturou CZECHINVEST první ročník soutěže „Transfera Techlology Day 2020“.

Za přispění k tvůrčí činnosti FROV JU bylo v měsíci listopadu roku 2020 přiznáno prémiové stipendium následujícím studentům.

Tento měsíc vyšla pod vedením našeho kolegy z FROV JU a pracovníka Povodí Vltavy s.p. RNDr. Jindřicha Durase, Ph.D. populárně-naučná knížka s názvem „Uteče to jako voda“.

27. 11. 2020 proběhne historicky první online Noc vědců, tiskovou zprávu k této události můžete stáhnout zde.

Program Scholarship Bakala Foundation nabízí talentovaným studentům podporu, kterou potřebují ke splnění svých studijních snů.