FROV JU RGB NEGATIVE
 
foto
Ing. Bc. Jaromír Mitáš
získaný titul: Bc.
rok ukončení: 2014
forma studia: kombinovaná
 
Dlouhodobě se zabývá chovem okrasných druhů ryb. V roce 2007 úspěšně absolvoval dvousemestrální specializační studium ve Vodňanech a v roce 2014 bakalářské kombinované studium FROV. V současné době provozuje amatérský chov Koi a jeseterovitých ryb. Je členem KOI klubu CZ a absolventem Aquascape Academy Online kategorie Beginner a Intermediate. Fotografie z chovatelské činnosti naleznete v galerii na osobních stránkách http://akvamit.webnode.cz a komunikovat můžete přes FB https://www.facebook.com/jaromir.mitas.3
 
 
 
10572106 833150586703091 4616188539383654379 o
Bc. Kateřina Švagrová
získaný titul: Bc.
rok ukončení: 2014
forma studia: kombinovaná
 

Úspěšně absolvovala bakalářské studium v roce 2014, nyní pokračuje v magisterském navazujícím studiu. Rybám se věnuje nejen ve škole, ale i v soukromém životě. Za pět let závodní činnosti je trojnásobnou mistryní ČR v muškaření, a dvojnásobná vicemistryní ČR. V současné době získává ale i předává muškařské zkušenosti po světě (Austrálie, Jihoafrická republika). Zároveň se snaží dostat muškaření do podvědomí nejširší veřejnosti. Je Českou ambasadorkou pro americké a britské muškařské firmy, zabývající se výrobou speciálního oblečení, muškařských šňůr a vázacích materiálů (Skipper Reel, RIO, Veniard, Bug-Bond).

Fotografie z cest si můžete prohlédnout:  https://www.facebook.com/katka.svagrova/photos

 

 

DSC 0273

Bc. Pavel Válek
získaný titul: Bc.
rok ukončení: 2014
forma studia: prezenční

 

Po úspěšném absolvování bakalářského studia v roce 2014 nyní pokračuje na navazujícím magisterském studiu kombinovanou formou. V současné době pracuje ve Státním zemědělském a intervenčním fondu na pozici Kontrolor. Na starosti má nejen OP Rybářství, ale také Program rozvoje venkova. Ve své bakalářské práci se zabýval podmínkami růstu juvenilních síhů v intenzivním chovu. Ve své diplomové práci se věnuje vertikální distribuci zoobentosu v závislosti na biomase kapra. Rád by se v budoucnu zabýval výzkumem nejen v oblasti chovu ryb, ale také ochrany vodního prostředí a jeho biodiverzity. Kromě rybaření se ve volném čase věnuje turistice, sportu a mtb.

 

 

Rusák prezentní

Bc. Jakub Vlček
získaný titul: Bc.
rok ukončení: 2015
forma studia: prezenční
 
V oboru rybářství se pohybuje profesně od období studia na SRŠ Vodňany - 2007-2011. Na FROV studoval od roku 2011 a roku 2015 úspěšně absolvoval bakalářské studium. V současné době pokračuje v navazujícím magisterském studiu. Souběžně se studiem se věnuje také své firmě Ryby Vlček. Činnost firmy se zaměřuje především na chov a prodej násadových ryb, tržních ryb, chov a prodej jeseterů, poradenská činnost v rybníkářství, sportovní rybolov. Firma Ryby Vlček spolupracuje s několika věhlasnými firmami v rámci celé Evropy.
Další informace můžete najít na www.ryby-vlcek.cz
 
 
 
 DSC 0015
 
Ing. Jiří Šrámek
získaný titul: Ing.
rok ukončení: 2012
forma studia: prezenční
 
Mezi bakalářským a magisterským studiem pracoval rok jako IT technik. Po magisterských promocích v roce 2012 získal místo na Povodí Moravy, s.p., kde v současné době pracuje na pozici Ekologa závodu Dyje na ředitelství závodu Dyje v Náměšti nad Oslavou. Jeho práce je různodorá - od jednání s úřady, kontrolních činností, zajišťování smluv, zabezpečování agend břehových porostů, či odpadů po časté vyjížďky do terénu. Rád chodí rybařit - je ortodoxním pstruhařem, věnuje se aktivně také myslivosti, zajímá ho IT a moderní technologie, filmy, metalová muzika, rád sportuje, avšak ani klidnou partičkou pokru nepohrdne. V budoucnosti by rád zkusil doktorské studium.
 
rybarskeknihy   youtube  face

© 2014 Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech