• Úvod
  • Fakulta
  • Absolventi

Absolventi

Brány fakulty jste, co by absolvent či absolventka, již nadobro opustila, ale máte zájem i nadále udržovat bližší kontakt s fakultou, spolupracovat s našimi zaměstnanci či studenty, získat kontakt na Vaše bývalé spolužáky nebo využívat různých výhod, které Vám naše fakulta může nabídnout? Staňte se členem klubu absolventů FROV JU.

Co získáte členstvím v Klubu absolventů FROV JU?
  • 7% slevu na ubytování na MEVPIS
  • možnost účastnit se vybraných akcí pořádaných fakultou
  • můžete navázat kontakt s kolegy/němi, které jste ztratili z dohledu
  • můžete navázat profesní spolupráci s pracovišti FROV JU v oblasti vědecké, výzkumné či vzdělávací
  • můžete získat různé slevy na akce pořádané fakultou či levněji využít školící prostory naší fakulty
  • můžete býti adresně informováni o kurzech CŽV či dalších vzdělávacích či odborných akcích pořádaných fakultou či konaných v prostorách naší fakulty
  • můžete požádat o drobné rady naše na slovo vzaté odborníky
Registrace do klubu absolventů FROV JU

Pokud nejste registrováni, využijte registrační formulář. Registrace je zdarma.

Vaše kontaktní údaje budou užívány pouze pro realizaci spojení s Vámi ze strany FROV JU, případě po Vašem schválení, předávány mezi absolventy registrovanými v klubu absolventů FROV JU. Vaše osobní údaje budou uloženy v databázi členů Klubu absolventů FROV JU od jejich poskytnutí až do okamžiku doručení Vaší žádosti o odstranění údajů z databáze.

Aktuality klubu absolventů FROV JU

Stipendium pro čerstvé absolventy magisterského a inženýrského studia, i studenty doktorského studia

Německá spolková nadace pro životní prostředí - DBU nabízí výzkumné pobyty se stipendiem ve Spolkové republice Německo mladým výzkumným pracovníkům v oblasti životního prostředí max. do 3 let od ukončení vysokoškolského studia. Více informací najdete zde. Termín pro podávání přihlášek dvakrát ročně: 5. 9. a 5. 3.

Pro potenciální zaměstnavatele našich absolventů

Registrovaným partnerům programu uplatnitelnosti absolventů FROV JU nabízíme možnost aktivního vyhledávání vhodných zaměstnanců z řad našich končících studentů či absolventů. Kromě životopisu uchazeče o práci zde můžete získat i informace o studijních úspěších uchazeče, reference našich zaměstnanců, kteří s uchazečem přišli do styku a další rozhodné informace.

V současné době poptává pracovní místa 0 zaměstnavatelů.

Pro přístup do databáze žadatelů o práci se zaregistrujte níže.

Máte-li zájem o pronájem prostor, organizaci vzdělávacích aktivit, kurzy soft skills či ubytování, můžete využít našich prostor ve Vodňanech, v malebném prostředí řeky Blanice - Brokův mlýn. Více informací zde.

Kontakt

Máte-li zájem získat více informací o Alumni klubu, případně další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Odpovědná osoba: Ing. Alžběta Strouhová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
případně na telefonním čísle +420 734 269 019

Korespondenční adresa:
Fakulta rybářství a ochrany vod JU
Na Sádkách 1780
370 05 České Budějovice

Nabídka pracovních míst pro naše absolventy

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1