• Úvod
  • Studium
  • Doktorské studium

Jaké podmínky nabízíme Ph.D. studentům

Studentům prezenční formy doktorského studia studujícím v režimu českých studentů náleží po dobu 4 let základní, mimořádné a v případě splnění podmínek (publikační činnost) rovněž prémiové stipendium. Spolu s úvazkem, který automaticky každý doktorand na FROV JU získá, činí průměrná měsíční odměna cca 17–23 000 Kč
(v závislosti na dosažených studijních výsledcích). Dále studentům nabízíme levné ubytování. Podrobné podmínky k udělení stipendií zde.

Průběh studia

Studium doktorských studijních programů probíhá formou individuálních konzultací, samostudia doporučené odborné literatury, absolvování předmětů, zahraničních stáží, specializovaných seminářů, odborné praxe a systematické práci na tématu disertační práce. Podrobně je studium upraveno ve Studijním a zkušebním řádu. Průběh studia sleduje a hodnotí Oborová rada. Za každý rok studia odevzdává student výroční zprávu na předepsaném formuláři.  

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1