• Úvod
  • Fakulta
  • Partneři

Partneři

crs
   Český rybářský svaz (ČRS) je občanským sdružením kooperující s FROV JU. V současnosti patří mezi největší zájmová sdružení v České repeblice. Sdružuje více než 255 tis. členů organizovaných prostřednictvím 478 místních organizací, které jsou sdružené do 7 územních svazů. http://www.rybsvaz.cz
logo ekora
  Společnost EKORY Jihlava spol. s.r.o. je výrobní firmou, která se zaměřuje na výrobu plastů především pro oblast stavebnictví, na výrobky pro rybáře i rekreaci. Většina plastových výrobků je vyrobena z polypropylenu a pro některé je používán také polyetylen. Firma vyrábí a prodává také biologické čistírny odpadních vod.

http://www.ekory.cz

eppendorf
   Eppendorf Czech & Slovakia, s.r.o. - prodej potřeb pro laboratoře, zapůjčení výrobků pro vybrané postgraduální semináře a školení, veškerá dokumentace k výrobkům v různých jazycích, validace a kalibrace pipet, centrifug.

http://www.eppendorf.de

LOGOFISH

ThermoScientific

  Firma Fisher Scientific s.r.o. je českou pobočkou mezinárodní společnosti Thermo Fisher Scientific, která je největší dodavatelem laboratorní techniky, spotřebního materiálu a chemikálií, vah, sušáren a fotometrů.


http://www.thermofisher.cz

klatryb
   Klatovské Rybářství, a.s. je  kooperujícím partnerem s FROV JU. Hospodaří na rybnících o celkové výměře 2300 ha a zabývá se zejména chovem, zpracováním a prodejem živých ryb, šlechtitelskou a plemenářskou prací v chovu ryb, chovem drobné zvěře, prodejem střeliva a sportovních zbraní, prodejem krmiva pro ryby, prodejem povolenek ke sportovnímu rybolovu. http://www.klatryb.cz
labicom

HPST, s.r.o., je autorizovaným distributorem společnosti Agilent Technologies pro Českou republiku v oblastech analytické chemie, molekulární a buněčné biologie, spotřebního materiálu a malého laboratorního vybavení pro chemické laboratoře. Naši nabídku doplňují produkty pro laboratoře i od dalších výrobců např. laboratorní chemikálie a analytické standardy značek Agilent Technologies, Honeywell Research Chemicals či Wellington. Zaměřujeme se i na poradenskou, konzultační a servisní činnost. www.hpst.cz a www.labicom.cz .

logo MERCI CJ
   MERCI, s.r.o. je výrobně obchodní firma působící v oblasti návrhů, realizace, vybavování a zásobování laboratoří, chemických provozů, vysokých škol. V oboru laboratorního vybavení působí od roku 1993, od roku 2004 vyrábí vlastní řadu speciálního laboratorního nábytku včetně digestoří a mediových stěn. Ze stovek referencí si cení zejména vybavení laboratorních interiérů Kampusu MU v Brně, Kampusu Univerzity v Pardubicích anebo 1.LF UK v Praze.
 
Olympus

   Firma Olympus s.r.o. se zabývá prodejem analogových i digitálních fotoaparátů, digitálních tiskáren, systémů pro ukládání optických dat a průmyslových mikroskopů.

http://www.olympus.cz

povodi ohre
   Povodí Ohře, státní podnik - správa a ochrana povrchových a podzemních vod, provoz a údržba vodních děl.

http://www.poh.cz

povodi vltavy
   Povodí Vltavy, státní podnik, navazuje na nejlepší tradice a zkušenosti českého vodního hospodářství. Cílem je zlepšovat možnosti všestranného využívání povrchových a podzemních vod v celém hydrologickém povodí Vltavy tak, aby zůstalo významným místem zdravého životního prostředí a plnohodnotného života lidí. Na území o celkové rozloze 28 708 km² spravuje více než 23 000 km vodních toků, z toho je 5 470 km významných vodních toků, téměř 12 000 km určených drobných vodních toků a dalších téměř 5 700 km neurčených drobných vodních toků.

http://www.pvl.cz

logo pstruharstvi ok
   Pstruhařství ČRS Kaplice, spol. s.r.o. nabízí svým zákazníkům tyto služby - maloobchod a velkoobchod s rybami, produkce násad lososovitých ryb a prodej krmiva pro ososovité ryby. http://www.pstruharstvicrs.cz
rybarstvi hluboka
   Rybářství Hluboká začleněné do firem Třeboňského rybářství a.s. je kooperujícím partnerem FROV JU. Na ploše 2 660 ha vytváří roční produkci 1 300 t. Kromě tradičních tuzemských ryb produkuje společnost okrasné ryby a jesetery. Rovněž provozuje myslivost a sportovní rybolov. Je také "Smluvním dodavatelem ryb Pražskému Hradu".

http://www.hluboka.rybarstvi.cz

WTW    Firma WTW je dlouholetým dodavatelem měřící techniky pro analytiky všech druhů vod, od laboratorních a přenosných přístrojů, až pro průmyslové měřiče a automatické analyzátory. Program WTW nabízí světově nejkompletnější řadu přístrojů pro pH, ISE, redox, rozpuštěný kyslík, (BSK/ respirometrie), konduktivitu, zákal a fotometrii. Spektrum výrobků zahrnuje robustní vodotěsné jedno - a víceparametrové přístroje do terénu, ucelenou řadu laboratorních přístrojů a bohaté příslušenství. http://www.wtwcz.com
 

Rybarstvi logo

 
 
cedok
Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920. Zkratku Čedok (Československá cestovní a dopravní kancelář) společnost poprvé použila v roce 1926 a rázem se stala symbolem novátorství a úspěchu.
Již ve 20. letech Čedok zakládá tradici cestování českých turistů na pobřeží Dalmácie. V polovině 30. let si vytváří silnou pozici na domácím trhu cestovních služeb jako spolehlivý partner pro zahraniční turisty směřující do Československé republiky a poskytuje směnárenské služby včetně prodeje všech typů jízdenek.
Od znárodnění v roce 1948 až do roku 1989 byl Čedok budován jako státní monopol cestovního ruchu.
Zásadní obrat v historii společnosti nastal až koncem roku 1995, kdy se většinovým vlastníkem Čedoku stala společnost Unimex Group. Začala nová éra Čedoku, charakterizovaná přeměnou v moderní, zcela zákaznicky orientovanou cestovní kancelář.
Na konci roku 2007 došlo ke změně majoritního akcionáře, kterým se stala společnost ODIEN Group, silný investor ze Spojených států. ODIEN získal 98% podíl v Čedoku od společnosti Unimex.
 

 

topbio logo

 

Společnost Top-Bio, s.r.o. se specializuje na výrobu a vývoj vybraných látek, důležitých pro široké využívání molekulárně - genetických metod v řadě oblastí základního i aplikovaného výzkumu a výrobní praxe. Především se jedná o enzymy a další látky nezbytné pro amplifikaci DNA pomocí tzv. polymerázové řetězové reakce (PCR).
 

http://www.top-bio.cz/

 

Laboratorní přístroje a spotřební materiál - prodej, servis, validace

www.schoeller.cz

logo lifetechnologies

Life Technologies –Shaping discovery. Improving life.
Nabízíme více jak 50 000 produktů od přístrojů po spotřební materiál ke každodennímu použití, naše produkty mají více jak 600 000 citací a jsou založeny na více jak 4000 patentech. Operujeme ve více než 160 zemích světa a přinášíme do laboratoří inovace, které pomáhají vytvářet lepší svět. Věříme v sílu vědy a uznáváme její přísná pravidla.

www.lifetechnologies.com

minservis

 

MIN-servis spol. s r.o. je specializovaným poskytovatelem služeb v oblasti dodávek, servisu a správy kancelářské techniky pro tvorbu a zpracování dokumentů - multifunkčních kopírovacích strojů, tiskáren, skartovacích strojů. Dodavatelem řešení pro digitalizaci a převod papírových dokumentů do elektronické podoby.

http://www.minservis.cz

logo KRASEC

Jsme členy Krajské sítě environmentálních center, která koordinuje ekovýchovná centra a poradny v regionu. Cílem Krasce je podporovat ekologické poradenství, environmentální výchovu, vzdělávání a osvětu. Více na stránkách www.krasec.cz.

AlcedorLogotypcti logomanual
Firma Alcedor, s.r.o. byla založena v roce 1999 a zabývá se chovem a importem kaprů KOI z Japonska, výrobou a prodejem krmiv pro ryby, návrhy a realizacemi filtrací zahradních nádrží, prodejem příslušenství k filtracím a manipulaci s rybami.
 
logo esox
Chov a prodej sladkovodních ryb. Jordánská 366, 390 01 Tábor. Telefon: 420 381 252694

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1