• Fakulta
  • Aktuálně

Absolventka FROV JU získala prestižní projekt

S potěšením oznamujeme, že naše absolventka doktorského studia Effrosyni Fatira, MSc, PhD získala prestižní evropský projekt Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) - Individual Fellowships. S podporou tohoto projektu nastoupí na univerzitu v Las Palmas de Gran Canaria, kde bude pracovat na tématu "Impact of climate change on twilight zone fishes during early-stage development". Přejeme Effrosyni hodně zdaru v tomto projektu a v její další výzkumné kariéře.

effrosyni2