FROVcast 2 - Oceány jsou vyjedená lednička

Poslechněte si další díl FROVcastu, tentokrát s názvem "Oceány jsou vyjedená lednička". Dozvíte se, jaký je stav moří a oceánů a jak chránit bohatství pod jejich hladinou. Mohou k tomu přispět moderní způsoby chovu ryb? A proč by to mělo zajímat Čechy?

Hostem FROVcastu je Jan Freidinger, který pracuje pro organizaci Greenpeace Česká republika, kde vede různé kampaně. Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a dálkově pak i Fakultu rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Tato aktivita byla podpořena z projektu OBJEVOVAT A CHRÁNIT: Ohrožené světy vodních ekosystémů a jejich biodiversity – č. 3201400019 financovaného z fondů EHP a Norska.