• Fakulta
  • Aktuálně

Mezinárodní sympozium "Jednoduše - pomalu - spolu" s pedagogikou Franze Ketta

Na Fakultě rybářství a ochrany vod JU pokračujeme ve skvělé spolupráci se Společností Pedagogiky Franze Ketta a Teologickou fakultou JU a již pátým rokem pořádáme cyklus seminářů pro učitele MŠ a ZŠ se zaměřením na Pedagogiku Franze Ketta v praxi. V letošním roce jsme navíc, oproti těm předchozím, připravili i Mezinárodní sympozium "Jednoduše - pomalu - spolu" s pedagogikou Franze Ketta, které proběhlo 17. – 19. 6. 2022 a které navštívilo téměř 100 účastníků z Čech, Německa, Maďarska a Rumunska.

Díky těmto a jim podobným aktivitám naše fakulta ročně vítá stovky pedagogů, kteří se k nám velmi rádi vracejí nejen na nejrůznější semináře a školení pro ně samotné, ale i na jednodenní či vícedenní vzdělávací programy pro jejich žáky a studenty.

Dovolujeme si srdečně poděkovat všem účastníkům i spoluorganizátorům za přízeň a nadšení, se kterým k nám přijíždějí.