Pomoc FROV JU Ukrajině

Fakulta rybářství a ochrany vod JU, stejně jako celá Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, odsuzuje akt napadení Ukrajiny Ruskem a plně podporuje ukrajinské přátele. V rámci podpory fakulty byl mimo jiné aktivován Krizový štáb FROV JU, jehož členové jsou k dispozici 24 hodin denně (seznam členů (bez titulů) - Pavel Kozák, Martin Kocour, Vladimír Žlábek, Tomáš Randák, Petr Císař, Jan Kašpar, Michal Hojdekr, Jaromíra Vondrášková, Mirka Průšová, Milada Vazačová, Lucie Kačerová). Dále jsou připraveny ubytovací kapacity pro ukrajinské uprchlíky a mimořádné stipendium pro nové bakalářské či magisterské studenty. Pokud chcete finančně podpořit studenty JU, můžete zasílat prostředky na transparentní účet Studentské unie JU. Další informace o krocích univerzity a jednotlivých fakult naleznete zde.

Více informací o tom, jaké možnosti FROV JU nabízí ukrajinským studentům a zájemcům o studium naleznete zde.