• Fakulta
  • Aktuálně

Pozvánka na workshop Využití alternativních komponent a inovativních postupů ve výživě ryb

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod, Ústav akvakultury a ochrany vod (FROV JU) pořádá jako výstup z řešení výzkumného projektu NAZV workshop Využití alternativních komponent a inovativních postupů ve výživě ryb. Přednášky proběhnou převážně češtině, několik anglicky prezentovaných přednášek bude simultánně tlumočeno do češtiny.

Čas a místo konání: pondělí 5. září 2022, od 9:00 h, předpokládané ukončení v 16:00 hodin. České Budějovice – Čtyři Dvory, kampus Jihočeské univerzity, budova ZR, ul. Na sádkách 1780 (1. patro). Parkoviště zdarma vedle budovy, vjezd z ulice Na sádkách (bude označeno).

Přihlášky zasílejte do 30. 8. 2022 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do zprávy uveďte jméno a název podniku/instituce.

stejskal_workshop