• Fakulta
  • Aktuálně

Státní závěrečné zkoušky a státní doktorské zkoušky

Ve dnech 6. až 8. 6. proběhly na FROV JU státní závěrečné zkoušky a obhajoby bakalářských prací studentů studijních programů a oborů Rybářství a Ochrana vod. SZZ složilo, a BP úspěšně obhájilo 17 studentů. Bakalářské SZZ následovaly státní závěrečné zkoušky a obhajoby diplomových prací studentů studijního programu Rybářství a ochrana vod, ty úspěšně absolvovalo 7 studentů. Státnicový maraton zakončily 20. a 21. 6. státní doktorské zkoušky doktorských studijních programů Rybářství a Ochrana vodních ekosystémů. Všem úspěšným absolventům srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu i osobním životě.