• Fakulta
  • Aktuálně

„Udržitelná a cirkulární produkce potravin“ - panelová diskuze

Srdečně Vás zveme na panelovou diskuzi. JAK UŽIVIT 10 MILIONŮ LIDÍ A NEZNIČIT PLANETU? JAK ZMĚNIT EKONOMIKU, ABY BYLA UDRŽITELNÁ? A PROČ JE HNŮJ NAD ZLATO?

Současný způsob produkce potravin není dlouhodobě únosný. Řešením může být cirkulární bioekonomie. O tom, jak funguje a jak ji lze aplikovat například v zemědělství nebo rybářství, s vámi bude diskutovat čtveřice odborníků v pondělí 22. 5. 2023 od 18 hodin ve Studentském klubu Kampa

Hosté: doc. Ing. Jan Mráz, Ph.D. (FROV JU), doc. Ing. Eva Cudlínová, CSc. (EF JU), doc. Ing. Jan Bárta, Ph.D. (FZT JU), Ing. Mgr. Oldřich Pecha (Štičí líheň ESOX)

Moderuje: Mgr. Miroslav Boček

Vstupné zdarma.

Po skončení pořadu bude pro zájemce připravená exkurze do akvaponického skleníku FROV JU.

logo_norske-fondy-2021-2023

Tento projekt byl podpořen grantem z Norských fondů v programu Životní prostředí, ekosystémy a změna klimatu.