Video z TNA projektu SurrogacyProtect

V rámci TNA projektu „Surrogate production of fish species susceptible to infectious disease via a resistant host“, který probíhal na GRC v dubnu 2023, vzniklo krátké propagační video. Máte možnost ho zhlédnout zde.

Vedoucím TNA projektu byl Dr. Taiju Saito, Ph.D. z japonské Ehime University a odpovědným řešitelem za FROV JU doc. Ing. Martin Pšenička, Ph.D.

TNA přístup je bezplatný. Projekt Aquaexcel3.0 hradí náklady na vedení experimentu vč. cestovních a pobytových výdajů.

Výzva TNA je nepřetržitá, tudíž můžete kdykoli během trvání projektu AE3.0 požádat o přístup ke 40 instalacím partnerů. Více informací na webu projektu.

tna3tna4

This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No. 871108 (AQUAEXCEL3.0). This output reflects only the author’s view and the European Commission cannot be held responsible for any use that may be made of the information contained therein.