Instrukce pro plánování příjezdu zahraniční návštěvy

Ve fázi přípravy pobytu zahraniční návštěvy na FROV JU je vhodné dodržovat následující doporučení:
 •  Plánovaný příjezd zahraniční návštěvy hlaste referentce pro zahraniční činnost L. Kačerové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) již ve fázi přípravy.  Budete požádáni o vyplnění „Formuláře pro organizaci zahraniční návštěvu na FROV JU“.
 • Pokud chcete pro dopravu návštěvy využít vozidla FROV JU, zarezervujte si vozidlo s dostatečným předstihem v rezervačním systému ZDE a zvolte vhodný zdroj financování (připravte cestovní příkaz).
 • Pokud chcete využít ubytovací zařízeni FROV JU, kontaktujte s dostatečným předstihem Ing. Václava Nebeského, Ph.D.
  (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 602 263 544), případně pro krátkodobé ubytování (1 měsíc a méně) Adélu Minaříkovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 724 504 922).
 • Zajistěte a rezervujte pracovní místo v kanceláři včetně přístupu do kanceláří a laboratoře apod.
 • Nastavení přístupu na pracoviště řešte s P. Novákovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). po domluvě s vedoucím laboratoře, pracoviště apod.
 • V případě potřeby s dostatečným předstihem vyžádejte ID kartu (především u dlouhodobých pobytů), předem zvolte typ karty: Student x Student ISIC x Zaměstnanec x Zaměstnanec ITIC x host. V záležitosti vydávání ID karet kontaktujte P. Novákovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
 • V případě vzniku zaměstnaneckého poměru (např. DPP) zajistěte ve spolupráci s personalistku M. Průšovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nahlášení zaměstnance na pracovním úřadě.
 • V případě aktivního zapojení do práce v laboratořích nebo na pracovištích FROV JU je nutné kontaktovat personalistku M. Průšovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a požádat o proškolení BOZP, dále je nutné absolvovat proškolení BOZP v konkrétní laboratoři (zajišťuje vedoucí laboratoře).
 • V případě zaměstnaneckého poměru je možné povolit používání služebních vozidel – podmínky nutno projednat s personalistkou M. Průšovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) – referentské školení řidičů.
 • V případě pracovní návštěvy laboratoří nebo experimentálních zařízení (aktivní práce) je nutné doložit cestovní pojištění zvané osoby L. Kačerové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), která platnost pojištění ověřuje.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1