Zpráva ze služební cesty, Kréta

Vědci a doktorandi z naší fakulty se ve dnech 15. až 19. května 2023 zúčastnili "12th International Symposium on Reproductive Physiology of Fish" na Krétě v Řecku.

Toto sympozium navazuje na předchozí vynikající setkání vědecké komunity s cílem podpořit diskusi o fyziologii reprodukce ryb. Této konference se zúčastnilo mnoho delegátů, vědeckých pracovníků a začínajících výzkumníků, kteří se prostřednictvím ústních a posterových prezentací podělili o své poznatky a výsledky výzkumu. Zde je seznam účastníků z naší fakulty.

Ústní prezentace: Azin Mohagheghi Samarin, Olga Bondarenko, Rigolin Nayak, Linan Gao

Posterové prezentace: Ievgeniia Gazo, Mujahid Ali Shah, Alexandra Krasilnikova, Gil Joao