Časté dotazy na průběh studia

Mohu získat nějaké stipendium?

FROV JU nabízí širokou škálu stipendií. Již studenti prvního ročníku jednoho z bakalářských studijních programů (v prezenční formě studia) mají možnost získat stipendium, na základě výsledků ze střední školy. Podrobné informace a podmínky získání stipendií naleznete zde. Může vám být přiděleno ubytovací stipendium, prospěchové stipendium, ale také stipendium pro sportovce či mimořádné stipendium pro nadané studenty.

Jaká je výše poplatků za studium?

Za studium na FROV JU se neplatí. Poplatek studentům vyměřujeme pouze za delší dobu studia. Tedy jen pokud student studuje bakalářské studium déle než 4 roky a navazující magisterské studium déle než 3 roky. Pozor! Do této doby se započítávají i předchozí neúspěšná studia. Pokud si nejste jistí, zda vám poplatek hrozí či nikoliv, kontaktujte naše studijní pracoviště.

Zažiju na FROV i nějaké mimoškolní aktivity?

O množství akcí, kterých se studenti mohou účastnit pravidelně informujeme prostřednictvím webových stránek a sociálních sítí. FROV JU pořádá řadu událostí jako je například fakultní ples, pasování studentů, grilování se studenty či hudební festival FROVFEST.

Mám možnost vycestovat při studiu do zahraničí?

FROV JU nabízí možnosti výjezdů v rámci programu Erasmus+ a to všem studentům (bakalářská, navazující magisterská nebo doktorská forma studia, jak pro prezenční nebo pro kombinované studenty) již od prvního ročníku studia. Je možnost si vybrat jak studijní pobyt nebo praktickou stáž. Více informací o možnostech výjezdu v rámci programu Erasmus+ můžete získat od zahraničního pracoviště FROV JU.

Více informací o zahraničních mobilitách najdeš zde.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1