Seminář Professional in Ph.D. Supervision

Ve dnech 22. – 24. 11. 2021 se ve středisku MEVPIS uskutečnil interaktivní třídenní seminář Professional in Ph.D. Supervision. Pod vedením lektorů dr. Claudiuse van den Vijvera a Barenda J. van den Broeka z Nizozemska se účastníci z různých fakult JU a ústavů Akademie věd mohli dozvědět vše potřebné k efektivnímu vedení Ph.D. kandidátů od výběru vhodných uchazečů a celého procesu až po promoce, přes efektivní komunikaci, leadership, sebereflexi, hodnocení až k mentoringu. Do budoucna plánujeme rozšíření spolupráce s Wageningen University, a to včetně přípravy nejrůznějších kurzů pro doktorandy a vedoucí v biologických oborech.

Děkujeme všem účastníkům, a především děkujeme lektorům za uskutečnění vynikajícího semináře.