Časté dotazy na ukončení studia

Jak mohu ukončit studium?

Pokud jste dospěli k závěru, že studium pro vás není to pravé, je možné jej na vlastní žádost ukončit. Tento proces je velmi jednoduchý, na studijní pracoviště fakulty doručte oznámení o zanechání studia, ve kterém uvedete své osobní číslo, jméno, datum a podpis. Důvody zanechání studia nám sdělovat nemusíte, pokud máte však nějaké podněty na zlepšení, můžete nám je sdělit, uvítáme to!

Jaké jsou důvody k ukončení mého studia ze strany fakulty?

Vaše studium může být ukončeno i z naší strany a to zejména v případech, že nesplníte požadavky vyplývající ze studijního programu.

Nejčastějšími důvody ukončení studia z naší strany je nesplnění podmínek prvního semestru studia (získání 20 kreditů), anebo získání nedostatečného počtu kreditů v dalších semestrech studia. Ukončit vaše studium můžeme i v případě, kdy ani po druhém zapsání nezískáte kredity za některý povinný předmět anebo pokud si ani po upozornění nezapíšete minimálně 20 kreditů pro semestr. Podrobnosti ukončení studia pro nesplnění požadavků vyplývajících ze studijního programu najdete v článku 31 Studijního a zkušebního řádu JU.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1