Časté dotazy na SZZ a ukončení studia

Jak probíhají státní závěrečné zkoušky?

Pro úspěšné zakončení bakalářského či navazujícího magisterského studia je nutné sepsat a obhájit bakalářskou či diplomovou práci a složit státní závěrečné zkoušky (SZZ). SZZ obvykle probíhají na začátku června. Student během SZZ nejprve obhájí svou bakalářskou či diplomovou práci a až poté následují zkoušky ze státnicových předmětů. Obhajoba i zkoušení probíhá před předem určenou komisí. Komise se skládá z vybraných akademiků z fakulty, můžou se v ní však objevovat i odborníci z praxe.

Co jsou to promoce?

Promoce jsou slavnostním ceremoniálem, který představuje úspěšné zakončení studia. Na promocích úspěšný absolvent obdrží diplom, ti nejšikovnější třeba i červený. Slavnostní akt promocí se koná na našem středisku MEVPIS ve Vodňanech.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany Tel.+420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. +420 387 774 601 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1